O nas

Historia firmy

powstało z połączenia pasji do sportu i umiejętności organizacyjnych. Jako osoby pracujące „u kogoś” często nie zgadzaliśmy się z polityką firmy lub czuliśmy się zamknięci na nowości. Dlatego też wiosną 2018 roku postanowiliśmy zrobić krok na przód i zakupić sprzęt do pomiaru czasu. Korzystając z doświadczenia, które już posiadaliśmy szybko udało nam się zorganizować pierwsze, a potem kolejne imprezy sportowe. Na co dzień pomaga nam również fakt, iż sami starowaliśmy i nadal startujemy w różnych zawodach sportowych i możemy spojrzeć na pewne rzeczy z dwóch stron medalu.

Nasza misja

Naszą misją jest ciągłe doskonalenie  się i rozwój firmy. Jesteśmy świadomi, iż w dobie, kiedy co miesiąc wypuszczane są w świat różne nowinki technologiczne, należy ciągle modernizować posiadany sprzęt i doskonalić umiejętności. Dlatego też zagłębiamy się w meandry zdobyczy technologii i inwestujemy w nowe rozwiązania.

Kto wie, może kiedyś spotkamy się na Olimpiadzie ?

FDS-Timing Solutions

Od 2021 roku zostaliśmy oficjalnym przedstawicielem  firmy .

FDS-TIMING to szwajcarska firma założona w 2017 roku, której misją jest projektowanie, rozwijanie i sprzedawanie wysokowydajnych i przyjaznych dla użytkownika rozwiązań czasowych w konkurencyjnej cenie.