Elektroniczny pomiar czasu na zawodach sportowych - biegi, MTB, narciarstwo

Czas nie może być zatrzymany,
ale możemy go dokładnie zmierzyć

S-Time to profesjonalna firma specjalizująca się w pomiarze czasu na różnego rodzaju wydarzeniach sportowych. Z pasją i doświadczeniem, firma oferuje niezawodne i nowoczesne rozwiązania do pomiaru czasu, aby zapewnić uczestnikom i kibicom dokładne i precyzyjne wyniki.

S-Time korzysta z najnowszych technologii i sprzętu, aby zapewnić niezawodność i dokładność pomiarów. Firma współpracuje z wieloma prestiżowymi wydarzeniami sportowymi w Polsce i za granicą, oferując profesjonalne i kompleksowe usługi pomiaru czasu.

Jeśli szukasz niezawodnego i profesjonalnego rozwiązania do pomiaru czasu na swoich wydarzeniach sportowych, skontaktuj się z Nami. Firma zapewni Ci nie tylko precyzyjne wyniki, ale także wsparcie i fachowe doradztwo przez cały proces pomiaru czasu.

Naszą siłą jest dokładność

Nasz system aktywny zapewnia dokładność Precyzja pomiaru do 0,004s przy 250km/h, co oznacza możliwość przeprowadzenia takich imprez jak wyścigi samochodowe, motocross, enduro, cross country itp. Dodatkowo rozwiązania firmy Race|Result stosowane są na największych światowych imprezach w tym np. Maraton Kijowski.
System Microgate pozwala nam zmierzyć czas z dokładnością 1/1000s.

Pomiar czasu na zawodach sportowych - MTB, biegi, narciarstwo

Żadna impreza sportowa, w której dochodzi do rywalizacji na czas, nie odbędzie się bez profesjonalnego pomiaru czasu. Narciarstwo, biegi, wyścigi kolarskie, sporty motorowe, to dyscypliny, w których liczą się milisekundy i to one  często decydują o ostatecznej klasyfikacji. Aby zapewnić sobie fachowy pomiar czasu na zawodach sportowych zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy. Oferujemy kompleksową pomoc w szerokim zakresie na każdym etapie realizacji imprezy. Bazujemy na najnowocześniejszych elektronicznych technologiach dopasowując swoją ofertę do potrzeb klientów.

Firma od pomiaru czasu na zawodach sportowych – zakres usług

Aby organizator imprezy sportowej mógł zająć się spokojnie swoimi zadaniami, część działań może przejąć firma od pomiaru czasu na zawodach. Chodzi tu działania zarówno przed, w trakcie i po imprezie. Warto wybrać w tym celu doświadczoną firmę, która zajmie się faktycznie wszystkim i zrobi to niezawodnie. Jednym z pierwszych interakcji między zawodnikiem biorącym udział w wydarzeniu, a organizatorem jest rejestracja na imprezę. Aktualnie niezbędna jest rejestracja online oraz e-płatność. Nasze rozwiązania pozwalają na stworzenie dowolnych formularzy do zapisów, nawet bardzo rozbudowanych, z możliwością szybkich płatności. Wspomagamy również naszych klientów na etapie projektowania i zamawiania numerów startowych, tworzenia plakatów, czy komunikacji w mediach społecznościowych.

Elektroniczny pomiar czasu biegu

Dostarczamy różnorodne rozwiązania związane z pomiarem czasu. Posiadamy system aktywny, który umożliwia bardzo precyzyjne pomiary, system pasywny, pozwalającym na organizację masowych imprez, działamy również na fotokomórkach w sportach indywidualnych. W trakcie zawodów zapewniamy wyniki live, tablice świetlne i zegary oraz oferujemy telebim, na którym można wyświetlać klasyfikację lub filmy i reklamy sponsorskie. Coraz częściej wybieranym rozwiązaniem jest również videotransmisja z zawodów sportowych. Możemy obsługiwać takie dyscypliny jak: narciarstwo alpejskie, narciarstwo biegowe, biatlon, biegi górskie, biegi uliczne, runmagedony, kolarstwo szosowe, kolarstwo górskie, enduro, sporty motocyklowe.

Profesjonalny pomiar czasu – konieczny na wielu zawodach

Dlaczego wybór godnej zaufania firmy realizującej elektroniczny pomiar czasu ma duże znaczenie? Stworzenie wysokojakościowego, niezawodnego i precyzyjnego systemu decyduje o poziomie zawodów, rzutuje na renomę organizacji, stanowi o pewności co do uczciwości rywalizacji sportowej. Jeśli wszystko będzie działać jak należy, to pomiar czasu jest niezauważalny, jeśli zaś jakiś wynik się nie zgadza, to taki błąd może położyć całą imprezę.

Decydując się na współpracę właśnie z nami, zyskuje się pewność, że rywalizacja przebiegnie bez zakłóceń. Działamy z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii takich jak m.in. fotofinisz, fotokomórki, tagi, czipy i czytniki, które gwarantują precyzję rejestracji czasu z dokładnością do 0,0001 s. Innowacyjny sprzęt umożliwia obsługę imprez biegowych czy rowerowych, podczas których wyznacznikiem prędkości są możliwości człowieka, ale także wydarzeń motoryzacyjnych, kiedy to pojazdy osiągają zdecydowanie większe prędkości.

Pomiar czasu na zawodach sportowych – cena

Działając na rynku od lat, zebraliśmy niezbędne w tej branży doświadczenie. Ponadto korzystamy ze sprzętu i rozwiązań najlepszych marek (RaceResult czy Microgate), dlatego usługi naszej firmy cieszą się pozytywnymi opiniami i niezawodnością. Wiele osób zainteresowanych wsparciem technologicznym obejmującym elektroniczny pomiar czasu na zawodach sportowych pyta o cennik. Ponieważ świadczone usługi wymagają zastosowania wielu odmiennych rozwiązań organizacyjnych i technicznych, trudno jednoznacznie określić ceny.

Zachęcamy do kontaktu w sprawie indywidualnego skomponowania zakresu naszych usług i wyceny.

Elektroniczny pomiar czasu na zawodach biegowych – skorzystaj z naszego doświadczenia

W naszej branży konieczna jest elastyczność i śledzenie kolejnych pojawiających się technologii, by wdrażać je do działania w codziennej pracy. Wiemy o tym i nie ustajemy w rozwoju. Dlatego wybrany przez nas elektroniczny pomiar czasu biegów na sportowe zawody biegowe cechuje się wyjątkową jakością i precyzyjnością.

Dzięki naszemu zaangażowaniu klienci mają dostęp do nowoczesnych rozwiązań, a my rozszerzamy działalność na następne branże i dyscypliny. Zapewniamy osobom korzystającym z proponowanej oferty wsparcie organizacyjne i niezawodną obsługę użytkowanego systemu.

Zdajemy sobie sprawę, że elektroniczny pomiar czasu biegów na sportowych zawodach biegowych to stosunkowo młode rozwiązanie. Dawniej sięgano po inne metody – na przykład kody kreskowe. Dziś stosuje się precyzyjne systemy mierzące, dzięki czemu nie ma wątpliwości co do wyniku danego spotkania. Korzystanie z dokładnych przyrządów daje możliwość uzyskania opinii uczciwego, wyróżniającego się na tle konkurencji organizatora wydarzeń.