FDS TBox

Najmniejsza sportowa konsola na rynku

Wysokiej klasy komponenty elektroniczne i wyrafinowane oprogramowanie układowe są umieszczone w prostej i funkcjonalnej obudowie, zapewniającej profesjonalne działanie w konkurencyjnej cenie.

Głównym zadaniem TBox jest rejestrowanie zdarzeń czasowych wyzwalanych przez ręczne przełączniki, fotokomórki lub inne urządzenia. Zdarzenia te są następnie przesyłane do preferowanych aplikacji pomiaru czasu (*1) przez port szeregowy lub Bluetooth(*2). W przypadku niektórych aplikacji TBox może również działać jako interfejs Bluetooth dla zewnętrznych wyświetlaczy lub drukarek.

(*1) Tylko dla aplikacji zgodnych z protokołami FDS, Tag Heuer, Alge lub Seiko.
(*2) Tylko z aplikacjami FDS.

Zaprojektowany do pracy z tabletami i smartfonami

Projekt i technologia TBox są inspirowane tym, jak wszyscy dzisiaj żyjemy dzięki technologii Bluetooth i aplikacjom użytkownika. Otwiera to szeroki wachlarz nowych możliwości, wykorzystując profesjonalny sprzęt do pomiaru czasu wraz z aplikacjami na tablety i smartfony. Obecnie dostarczamy klientom kilka dobrze zaprojektowanych aplikacji na iOS, ale dajemy również możliwość programistom stworzenia własnej, spersonalizowanej aplikacji za pomocą naszego TBox Biblioteka Bluetooth iOS.

 

Wbudowana pamięć

Dzięki wewnętrznej pamięci 2Gb utrata danych jest znacznie zmniejszona i możesz śledzić swoje dane z poprzedniego wyścigu.

 

Wbudowany GPS

TBox (*) ma dodatkową zaletę wbudowanego odbiornika GPS z wewnętrzną anteną. Gwarantuje to wysoką precyzję i niezależną synchronizację.
Oferuje również łączność z zewnętrzną anteną GPS, która pomaga w obszarach o ograniczonym odbiorze sygnału.

(*) tylko TBox-Standard GPS i TBox-Radio 

 

Odległe fotokomórki

Model TBox-Radio może odbierać impulsy radiowe z naszych fotokomórek WIRC lub nadajnika WINP. Aby poprawić odporność i zwiększyć niezawodność, w komunikacji używany jest protokół dwukierunkowy.

 

Drogie sportowe urządzenia do pomiaru czasu to już historia

TBox jest najbardziej opłacalnym rozwiązaniem spełniającym wiele wymagań (nawet jeśli jest używany tylko jako rozwiązanie do pomiaru czasu zapasowego!).
TBox jest nie tylko znacznie tańszy niż większość innych produktów, ale został zaprojektowany do integracji z wieloma urządzeniami pomocniczymi, co oznacza, że ​​nie ma potrzeby uaktualnij istniejące fotokomórki, wyświetlacze lub oprogramowanie TBox umożliwia również dobranie urządzeń pomocniczych do Twojego budżetu.

 

Zgodność

TBox jest kompatybilny z większością urządzeń i oprogramowania do pomiaru czasu.
Dzięki protokołom USB i RS232 możesz korzystać z większości oprogramowania na rynku.

 

Dane techniczne

Temperatura pracy: -20°C do 70°C
Dokładność wejść zewnętrznych: Od 1/1 do 1/10 000s Przesunięcie
czasu: 1ppm @ 20°C; max 2.5ppm
Moduł Bluetooth: BLE-4.1
Autonomia: 45 – 140 godzin (w zależności od zastosowania)

Dla modelu radiowego!

Pasma częstotliwości radiowych: UE (869 MHz) / US-CAN (920-924 MHz) / Indie (865-867 MHz) Dokładność
impulsów radiowych: > 1/1000 s
Moc radiowa: 100 mW

 

Homologacja TBox-Radio

     

 FDS.001T.20

2019001-1A