FDS MLED

Moduł MLED

Wyświetlacz MLED wprowadza nowy, elastyczny sposób budowania ekranów pomiaru czasu w dniu wyścigu. Dzięki lekkiej i modułowej konstrukcji możesz użyć tylu paneli, ile potrzebujesz, aby zbudować żądany rozmiar wyświetlacza na wydarzenie. Każdy panel waży zaledwie 800 gramów, więc podłączenie wyświetlaczy i ich zamontowanie nie stanowi problemu. Każdy moduł MLED ma rozdzielczość 32×16 punktów i może być montowana obok siebie do 8 modułów. Wiele linii można również umieścić jedna na drugiej.

MLED wykorzystuje prostą komunikację RS232, dzięki czemu jest kompatybilny z większością oprogramowania do pomiaru czasu lub alternatywnie łączy się bezpośrednio z urządzeniem do pomiaru czasu TBox przez wyjście RS232.

Posiadamy również MLED (model 20) z wbudowanym odbiornikiem radiowym. Początkowo zaprojektowany do współpracy z naszym modelem TBox-Radio 41 i aplikacją Smart-Chrono IOS, otwiera drzwi do szerokiej gamy nowych możliwości i rozwiązań.
Ten moduł korzysta z tej samej sieci, co nasze fotokomórki WIRC i odbiera dane z TBox-Radio, które znajduje się w odległości mniejszej niż 100 metrów z bezpośrednią widocznością (kilkaset metrów można osiągnąć w zależności od warunków otoczenia i lokalizacji urządzeń) .

FDS proponuje podstawowy zestaw „MLED-3S” zawierający 3 panele MLED, aluminiową ramkę montażową, kabel połączeniowy i zasilacz, lub rozwiązanie bezprzewodowe „MLED-3R” z 1 MLED-Radio (Master) i 2 zwykłymi modułami MLED.nie stanowi problemu

MLED-CTRL

Zaprojektowany jako opcjonalna aktualizacja naszego popularnego modułowego wyświetlacza LED MLED, MLED-CTRL przekształca standardowy panel LED w wielofunkcyjny inteligentny wyświetlacz odpowiedni do wszystkich rodzajów sportu i wydarzeń.

Integruje funkcje takie jak Bluetooth, synchronizacja GPS, nadajnik radiowy kompatybilny z WIRC, wejście odczytu cyfrowego czujnika temperatury, wyjście linii audio i wyjście synchronizacji do zastosowań odliczania, 2 przewodowe wejścia przechwytywania czasu.

Parametry MLED-CTRL można ustawić za pomocą menu przycisków lub za pomocą naszych aplikacji IOS i PC.

Proponujemy 7 trybów działania (niektóre tryby wymagają klucza aktywacyjnego):

  • Wyświetlanie dowolnych informacji za pomocą RS232/RS485
  • Czas/Data/Temperatura
  • Start/Meta
  • Pomiar prędkości
  • Licznik
  • Odliczanie czasu
  • Zegar startowy

Drogie sportowe urządzenia do pomiaru czasu to już historia

FDS-Timing dąży do projektowania i wytwarzania opłacalnych rozwiązań o szerokim zastosowaniu w większości dyscyplin sportowych. Nasza wiedza na temat profesjonalnego pomiaru czasu dowodzi, że potrzeba posiadania i zrozumienia jednej i niezawodnej gamy urządzeń i akcesoriów do pomiaru czasu jest kluczem do osiągnięcia profesjonalizmu.

MLED i MLED-CTRL nie stanowią wyjątku, zostały zaprojektowane tak, aby zminimalizować koszty bez uszczerbku dla wydajności i elastyczności. .

Zgodność

Zintegrowany port RS232 sprawia, że wyświetlacz MLED jest w pełni kompatybilny z naszym TBox, a także wieloma innymi markami sprzętu i oprogramowania do pomiaru czasu.

Dane techniczne (MLED)

Rozdzielczość: 32 x 16 (LED RGB)
Zasilanie: 12VDC – 24VDC
Temperatura pracy: -20°C do 70°C
Średni prąd (12V): 0,8A dla tekstu czerwonego / 2A dla tekstu białego          
Wymiary / waga: 320x160x27mm / 800gr

MLED-CTRL

Zasilanie: 12VDC – 24VDC
Temperatura pracy: -20°c do 70°C   
Wymiary / waga: 65x160x35mm / 800gr